Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

μου κατεστρεψε τη βεσπα και παρα λιγο τη ζωη!

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
72 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#16 Irina_7

Irina_7

VFH Senior Member

• Members
  • 235 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 13:40 μμ

Χρηστο καλησπερα και περαστικα..Ελπιζω να μην εχεις τραυματιστει πολυ σοβαρα κατ'αρχας.
θα συμφωνησω με τα υπολοιπα παιδια οτι η αναστροφη ειναι 100% παρανομο σε ολες τις περιπτωσεις ειδικα αν υπαρχει και ταμπελα απαγορευσης αναστροφης.Με ενα καλο δικηγορο 8α βρεις το "δικιο σου"....
Εσυ να εισαι καλα και την vespa την φτιαχνεις..

#17 fotis kats

fotis kats

VFH Senior Member

• Members
  • 4.676 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 15:58 μμ

πανταχου παρων ο συνηγορος του φορουμ!!!

#18 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 19:36 μμ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΣΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΩΜΩΔΙΑ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΙΣ ΚΩΛΟΓΡΙΑΣ(ΘΕΟΛ
ΟΓΟΣ 60ΑΡΗΣ ΜΕ ΒΑΜΕΝΟ ΜΑΛΛΙ...ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ Κ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ Κ ΚΑΛΑ!)ΜΕ ΒΡΗΚΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΤΟΥ... Κ ΑΝ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΗ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗ ΒΕΣΠΑ ΜΟΥ!ΚΑΝΟΝΤΑΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΗΛΩΣΗ!ΤΟΥ ΤΕΣΤΗΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΧΩ ΧΑΛΑΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 3000ΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ!Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΣΚΩΤΩΣΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ!!!ΖΗΤΑΕΙ Κ ΤΑ ΡΕΣΤΑ!!!ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΩΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ Κ ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΣΟΚ!(Κ ΚΑΛΑ)Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!

#19 Sotiris.C

Sotiris.C

Member

• Members
  • 4.290 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 20:47 μμ

Aκου θράσος η κολόγρια και ο (θεολόγος.. :angry1:) κανονικά φιλε δικαστήριο και όπως είπαμε μην μασήσεις ο νομος είναι με το μέρος σου.. δηλαδή άμα τραυματιζόσουνα σοβαρά τι θα γινότανε μετά?

#20 scrabble

scrabble

VFH Senior Member

• Members
  • 2.028 Δημοσιεύσεις:
  • Locationwhisky valley
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:rally 180cc

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 21:31 μμ

φιλε τραβα το στα ακρα.χαμενος δεν θα βγεις.βαρα στ αυτια αλλιως δεν καταλαβαινουν. αναψε και κανενα κερακι που δεν επαθες τπτ!

#21 Irina_7

Irina_7

VFH Senior Member

• Members
  • 235 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Αύγουστος 2008 - 21:32 μμ

ΧΡΗΣΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΙΣΩ..ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΗΓΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ??
ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΜΙΜΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΧΤΥΠΗΣΕΣ??ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ??

#22 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 11 Αύγουστος 2008 - 02:28 πμ

ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ!ΕΙΧΑ ΑΓΙΟ?ΤΥΧΗ?ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΤΑ ΧΛΜ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΜΟΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ!ΠΕΡΙΠΟΥ 80+ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ!ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ!ΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ!ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΑΡΤΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΩ!ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΩ 10000%ΔΙΚΙΟ!ΑΛΛΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ Π........Α!ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ Κ ΑΛΛΑ ΑΠΑΡΕΤΗΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΔΗΠΛΩΜΑ!ΤΗΣ ΡΟΥΦΙΑΝΑΣ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΖΩ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!

#23 YiannisGPX

YiannisGPX

Administrator

• Members
  • 20.215 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:Vespa PΧ125E

Καταχωρήθηκε 11 Αύγουστος 2008 - 06:13 πμ

ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ!!!!

:angry1: :kokkinikarta:

εκεί μπορεί να μπλέξεις... :nono:

#24 vespoholic

vespoholic

VFH Senior Member

• Members
  • 4.034 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 11 Αύγουστος 2008 - 08:37 πμ

Το γεγονός της αναστροφής (που απαγορεύεται) έχει σημασία κι όχι το αν έτρεχες ή δεν φορούσες κράνος. Γι' αυτά το πολύ - πολύ να χρεωθείς το ανάλογο πρόστιμο ως παραβάσεις. Εννοείται πως δεν αποδέχεσαι οποιαδήποτε μ@λ@κία (συγγνώμη πρόταση ήθελα να πω) του "συζύγου" ή όποιου άλλου και κινείσαι δικαστικώς.

#25 mariovespa

mariovespa

VFH Senior Member

• Members
  • 933 Δημοσιεύσεις:
  • Locationvolos
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:pe200

Καταχωρήθηκε 11 Αύγουστος 2008 - 09:03 πμ

Κουράγιο αδελφέ!Μην την αφίσεις σε χλωρό κλαρί!!!

#26 NIKOSFLOU

NIKOSFLOU

VFH Senior Member

• Members
  • 1.103 Δημοσιεύσεις:
  • LocationL.A.

Καταχωρήθηκε 12 Αύγουστος 2008 - 10:09 πμ

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΣ Γ@Μ@ ΤΟΥΣ ΑΝΕΛΕΗΤΑ (ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ). ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ

#27 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Αύγουστος 2008 - 12:48 μμ

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ Γ@@@@@ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΗΝΙΤΟ ΕΧΕΙ!ΕΧΩ ΠΟΛΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΡΙΜΕΝΟΥΣ!ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΟΥΝ Κ ΓΙΑ ΥΛΙΚΕΣ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Κ ΨΗΧΟΛΟΓΙΚΕΣ!ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!!Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΠΟΖΗΜΙΟΘΩ!!!!!!!!

#28 NIKOSFLOU

NIKOSFLOU

VFH Senior Member

• Members
  • 1.103 Δημοσιεύσεις:
  • LocationL.A.

Καταχωρήθηκε 12 Αύγουστος 2008 - 12:52 μμ

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΙΛΟ ΤΑΡΙΦΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗ ΒΕΣΠΑ ΣΑΝ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΑ Η ΘΕΙΤΣΑ.

#29 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Αύγουστος 2008 - 12:55 μμ

ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΕΙΔΗ Κ ΑΥΤΟ

#30 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Αύγουστος 2008 - 13:02 μμ

ΟΠΩΣ ΕΙΣΗΣ ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑ Κ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ!ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΗ ΑΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΕΙ!!!