Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

μου κατεστρεψε τη βεσπα και παρα λιγο τη ζωη!

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
72 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#61 Primavera

Primavera

VFH Senior Member

• Members
  • 879 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Αύγουστος 2008 - 14:47 μμ

φιλε χριστο στην περιοχη μας δεν ειναι και γνωστοι οι οδηγοι για την προσοχη τους απεναντι στα δικυκλα,Ευχομαι περαστικα σε σενα και πανω απολα στο βεσπινι σου

#62 fotis kats

fotis kats

VFH Senior Member

• Members
  • 4.676 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα

Καταχωρήθηκε 19 Αύγουστος 2008 - 20:44 μμ

περαστικα ρε φιλε ξανα!παντως για να γελασουμε λιγο η φωτο με το μαγαζι ποιυ γραφει οστεοθηκες-φερετρα απο πισω ειναι ολα τα λεφτα!

#63 Sotiris.C

Sotiris.C

Member

• Members
  • 4.290 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Αύγουστος 2008 - 22:46 μμ

περαστικα ρε φιλε ξανα!παντως για να γελασουμε λιγο η φωτο με το μαγαζι ποιυ γραφει οστεοθηκες-φερετρα απο πισω ειναι ολα τα λεφτα!

Μάτι που το χεις!!! lol lol3 lol lol3 Μάλλον από εκεί θα ψωνίσει το φέρετρο η κολόγρια όταν τα κακαρώσει.. είναι σημαδιακό να μου το θυμηθείς,τίποτα δεν είναι τυχαίο..

#64 PanosK

PanosK

Member

• Members
  • 5.019 Δημοσιεύσεις:
  • LocationVolos

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2008 - 00:05 πμ

Πολύ πίκρα φίλε η vespa.
Μην μασάς εσύ να είσαι καλά και ολα θα γίνουν και καλύτερα απο πρίν.

#65 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2008 - 00:21 πμ

Η ΦΟΤΟ ΑΥΤΗ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΥΡΓΟ!!!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΕ ΦΕΡΕΤΡΟ!ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΡΤΟΚΟΥΤΙΑ ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ MTF.TETOIOS ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ Κ :troba: ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ!ΠΑΙΔΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ!!!!ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΤΟΥ!!!Κ ΑΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΗ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗ ΒΕΣΠΑ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΕΤΙΚΗ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΜΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 2 ΘΑΥΜΑΤΑ!
1:ΟΤΙ ΖΩ
2:ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΓΕ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ!!! :angry1:

#66 Andrew

Andrew

Member

• Members
  • 2.848 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2008 - 10:19 πμ

Η ΦΟΤΟ ΑΥΤΗ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΥΡΓΟ!!!

χαχαχα το εχω δει το μαγαζι αυτο ειναι λιγο πιο πανω απο την πλατεια,(οι γονεις μου μενουν κοζανη), και η πλακα ειναι το ονομα το ιδιοκτητη, Σεντουκας!!

#67 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2008 - 10:51 πμ

ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ?ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΚΟΖ ΕΔΩ Κ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΕΛΕΟΣ!! ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΩ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ...!!!Η ΦΟΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΠΟ ΤΟ ΧΕΝΙΑ?

#68 Andrew

Andrew

Member

• Members
  • 2.848 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2008 - 11:00 πμ

οχι καμια σχεση με καταγωγη κτλ, εγω μενω αθηνα δεν εχω μεινει καθολου κοζανη,μονο οταν παω να δω τους γονεις μου που μενουν εκει λογω δουλειας..

η φωτο ειναι στην Αθηνα

#69 Σαργέντης

Σαργέντης

VFH Senior Member

• Members
  • 1.743 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2008 - 01:10 πμ

Πάει η βέσπα,στην έσπασε :angry1:

#70 mpourkoulas

mpourkoulas

VFH Senior Member

• Members
  • 1.068 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2008 - 06:53 πμ

Παει η βεσπααααααααα!!!! :nono: Την έσπασε η αθεόφοβη, η δαιμονισμένη! :angry1: Είναι πολύ λυπηρό να βλέπεις ενα τόσο όμορφο όχημα, που με τόσο κόπο και μεράκι το φτιάχνει κάποιος για μήνες μέχρι να γίνει όπως το θέλει και μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου...παειιιιιιι....

#71 zwakos

zwakos

VFH Senior Member

• Members
  • 488 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2008 - 08:03 πμ

φιλε αφου δεν επαθες τιποτε μην μασας καθολου.θα μπορουσες να ησουν τουλαχιστον φυτο αν χτυπουσες κανα κεφαλι.ειδα τις φοτο και φρικαρα.να σαι καλα παλικαρι και την βεσπα μην μασας θα την ξαναφτιαξεις με μερακι δημητρης απο γιαννενα

#72 Sotiris.C

Sotiris.C

Member

• Members
  • 4.290 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2008 - 10:31 πμ

Δεν μπορείς να βρείς κάνα σασί από PX και να μεταφέρεις ότι έχει σωθεί? θέλεις να έχω το νου μου για καμια PX με 3-4 κατοστάρικα?

#73 ViONAS

ViONAS

VFH Senior Member

• Members
  • 1.671 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Αύγουστος 2008 - 18:30 μμ

Δεν μπορείς να βρείς κάνα σασί από PX και να μεταφέρεις ότι έχει σωθεί? θέλεις να έχω το νου μου για καμια PX με 3-4 κατοστάρικα?

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΣΩΤΟΥ ....