Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Η μεγαλύτερη απόσταση!!!

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
105 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#31 rebel-gts

rebel-gts

VFH Senior Member

• Members
  • 228 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Δεκέμβριος 2008 - 18:55 μμ

Αλαξε δουλεια

#32 Vespisti

Vespisti

VFH Senior Member

• Members
  • 6.716 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη - Βόλος
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:Primavera ΕΤ3, Augsburg T4, TV175 S3

Καταχωρήθηκε 15 Δεκέμβριος 2008 - 19:00 μμ

Δεν έχεις κι άδικο...

#33 cosafiv

cosafiv

VFH Senior Member

• Members
  • 4.140 Δημοσιεύσεις:
  • LocationKlagerfurt
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:Cosa,Rally

Καταχωρήθηκε 15 Δεκέμβριος 2008 - 19:23 μμ

Γεια σου μεγαλε και ατελιοτε cosafin εχουμε συναντιθει σε πολλες πανελληνιες και ιταλια Εχω πληροφοριες οτι ετοιμαζεται μια παρεα απο θεσσαλια για north whistle whistle whistle :ok: :ok:

για σου κ σε σενα παληκαρι μου, μεσα εγω ειμαι, ειναι οκοσμας απο λαρισα, ο ηλιας απο βεροια, κυρου κ αλλοι.
13 ιουνιου ειναι η συγκεντρωση στο ζελαμσι , αντε κατα τις 6 φυγαμε
Θα αναστεναξει η ασφαλτος. Να τα γραφετε στις βεσποχαιρετουρες που τα διαβαζει πολυς κισμος για να τους ξεσηκωσουμε. εμεις παντος θα εχουμε μισα εισιτηρια απο το κλαμπ του πειραια, μεσω πατρας- βενετιας, σε συγκεκριμενες ημερομηνιες

#34 vespasgr

vespasgr

VFH Senior Member

• Members
  • 262 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Δεκέμβριος 2008 - 19:31 μμ

για αυστρια ψηνομαι και εγώ.......

#35 xristos

xristos

VFH Junior Member

• Members
  • 47 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Δεκέμβριος 2008 - 23:50 μμ

ΓΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!!!ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ!!!!ΑΠΟ ΧΑΡΤΕΣ Κ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΤΡΟΧΑΙΟ.....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΟΖΑΝΗ-ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΟΖΑΝΗ-ΠΥΡΓΟΣ!!!ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ!!!ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ!

#36 mpourkoulas

mpourkoulas

VFH Senior Member

• Members
  • 1.068 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Δεκέμβριος 2008 - 10:55 πμ

Εγώ τη μεγαλύτερη απόσταση που έχω κάνει με την p200E είναι Πάτρα- Πύργος (περίπου 100χλμ) με τέρμα γκάζι 100χλμ/ώρα, Ιούλιο με 40 βαθμούς και χωρίς στάση. Δεν άκουσε τίποτα απο θερμοκρασία. Ίσα- ίσα που ξεμπούκωσε η εξάτμιση...

#37 Αγελάδας

Αγελάδας

VFH Senior Member

• Members
  • 1.009 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThessaloniki

Καταχωρήθηκε 07 Ιανουάριος 2009 - 05:01 πμ

Αντε ξεσηκωθητε για αυστρια!!!Βουρ στον πατσα!

#38 PanosK

PanosK

Member

• Members
  • 5.019 Δημοσιεύσεις:
  • LocationVolos

Καταχωρήθηκε 07 Ιανουάριος 2009 - 08:07 πμ

Ο γύρος της Κρήτης .Εγω με την coseta 125cc δικάβαλος με μπαγάζια και εξτρα δοχείο βενζίνης και ένα GSXF 600 .
Τρέλη παρέα εγω σπασμένος να πηγένω μεχρι 90Km/h και ο άλλος να είναι μόνιμα μπουκωμένος

#39 mariovespa

mariovespa

VFH Senior Member

• Members
  • 933 Δημοσιεύσεις:
  • Locationvolos
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:pe200

Καταχωρήθηκε 08 Ιανουάριος 2009 - 10:36 πμ

Η δικία μου μεγαλύτερη απόσταση είναι απο Βόλο στην Κέρκυρα για την 19η πανελλήνια!!!

#40 cosafiv

cosafiv

VFH Senior Member

• Members
  • 4.140 Δημοσιεύσεις:
  • LocationKlagerfurt
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:Cosa,Rally

Καταχωρήθηκε 08 Ιανουάριος 2009 - 19:38 μμ

μη κωλωνετε
η βεσπα ειναι το πιο αξιοπιστο μηχανημα
εχω κανει ταξιδια με διαφορες μηχανες κ παντα ειμαι φοβισμενος γιατι αν χαλασει κατι δεν ξερεις τι να φτιαξεις ενω σε μια "μαχιμη" βεσπα παιρνεις μαζι σου συρματοσχοινα, μπουζι, και ενα μανιατο καινουριο με πολλαπλασιαστη και αφου μαθεις πως αλλαζουν δεν φοβασαι τιποτα, φθανει βεβαια ναειναι σωστα ελεγμενη απο καποιον σχετικο και να ξερεις τι μπορει εσυ να τις εχεις φθειρει για να το αλλαξεις πριν ξεκινησεις
Αν ρωτησεις ταξιδιαρηδες βεσποβιους θα ακουσεις αληθινες ιστοριες που οι μοτοσυκλεττιστες δεν μπορουν να τις φανταστουν ουτε στα καλυτερα ψεματα τους...

#41 Andrew

Andrew

Member

• Members
  • 2.848 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Ιανουάριος 2009 - 19:51 μμ

μη κωλωνετε
η βεσπα ειναι το πιο αξιοπιστο μηχανημα
εχω κανει ταξιδια με διαφορες μηχανες κ παντα ειμαι φοβισμενος γιατι αν χαλασει κατι δεν ξερεις τι να φτιαξεις ενω σε μια "μαχιμη" βεσπα παιρνεις μαζι σου συρματοσχοινα, μπουζι, και ενα μανιατο καινουριο με πολλαπλασιαστη και αφου μαθεις πως αλλαζουν δεν φοβασαι τιποτα, φθανει βεβαια ναειναι σωστα ελεγμενη απο καποιον σχετικο και να ξερεις τι μπορει εσυ να τις εχεις φθειρει για να το αλλαξεις πριν ξεκινησεις
Αν ρωτησεις ταξιδιαρηδες βεσποβιους θα ακουσεις αληθινες ιστοριες που οι μοτοσυκλεττιστες δεν μπορουν να τις φανταστουν ουτε στα καλυτερα ψεματα τους...

Χρηστο καλησπερα!!
γραψε για την ιστορια με τους steetaδες που σας ρωτησαν που πατε οταν πηγαινατε αυστρια που παθανε κολουμπρα... xaxaxa

#42 Αγελάδας

Αγελάδας

VFH Senior Member

• Members
  • 1.009 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThessaloniki

Καταχωρήθηκε 06 Μάρτιος 2009 - 05:10 πμ

καλη θεληση και υπομονη!!!

#43 YiannisGPX

YiannisGPX

Administrator

• Members
  • 20.215 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα
  • Μοντέλο Vespa/Lambretta:Vespa PΧ125E

Καταχωρήθηκε 06 Μάρτιος 2009 - 07:21 πμ

έτσι πανω απολα.....και......NO ROAD IS LONG WITH GOOD COMPANY

#44 tenesis

tenesis

VFH Junior Member

• Members
  • 17 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 24 Μάρτιος 2009 - 19:45 μμ

καλησπερα η μεγαλητερη αποσταση που εκανα με το 70κκ βεσπινο μου (και την γυναικα μου :dance:) ηταν Αεξ/πολη -Καβαλα. 6.5 ωρες συνολο και απο αυτες η 1.5 ωρα περιπου στασεις για καυσιμο και mcoffee καφε.(στο ποδι). απιαστο το vespino .suda (προ εγνατιας).

#45 Σαργέντης

Σαργέντης

VFH Senior Member

• Members
  • 1.743 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 24 Μάρτιος 2009 - 19:47 μμ

[quote name='tenesis ']
καλησπερα η μεγαλητερη αποσταση που εκανα με το 70κκ βεσπινο μου (και την γυναικα μου :dance:) ηταν Αεξ/πολη -Καβαλα. 6.5 ωρες συνολο και απο αυτες η 1.5 ωρα περιπου στασεις για καυσιμο και mcoffee καφε.(στο ποδι). απιαστο το vespino .suda (προ εγνατιας)

χαράς την υπομονή σου