Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Εγκαταλελειμενη Βεσπα

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#61 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:28 μμ

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΔΩΡΕΑΝ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΛΗΡΗ ΓΚΑΜΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ...............ΔΩΡΕΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ

#62 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:30 μμ

ΦΕΡΕ ΦΟΡΤΗΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ

#63 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:36 μμ

ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ........ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΩΡΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΣΑΣΙ ΚΙ ΤΑ ΠΗΡΟΥΝΙΑ

#64 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:39 μμ

Η GL SE ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ .........ΤΟ VESPINO KAI H SPRINT...................EISAI ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ

#65 socrates

socrates

VFH Junior Member

• Members
  • 18 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:40 μμ

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΤΗΝΗ ΒΕΣΠΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ???ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΣΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....

#66 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:41 μμ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΤΙΑ...............ΦΘΗΝΑ

#67 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:44 μμ

ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΩΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΗΣ VESPA

#68 socrates

socrates

VFH Junior Member

• Members
  • 18 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:45 μμ

ΦΙΛΕ nefeligeretas ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ???ΓΙΑ ΠΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ...

#69 nefeligeretas

nefeligeretas

VFH Senior Member

• Members
  • 636 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:47 μμ

LEPTOMEREIES ΣΤΟ PARKING MOY ME ΠΟΛΛΕΣ VESPES AI FANTASIA KAI MERAKI

#70 PanosK

PanosK

Member

• Members
  • 5.019 Δημοσιεύσεις:
  • LocationVolos

Καταχωρήθηκε 28 Απρίλιος 2009 - 21:48 μμ

Δεν ισχύει πλέον αυτή η διαδικασία γιατί είχε καταντήσει παρωδία όλη η διαδικασία.
Τα κλεμένα μηχανάκια έμεναν αποθηκευμενα για ένα διάστημα στην αστυνομία και στο τέλος τα "κλεφτρόνια" ή κάποιοι φίλοι τους που τα παρεδιδαν γινοντουσαν νόμιμοι κάτοχοι τους.
Πλέον καταλήγουν στον ΟΔΔΥ.

Εχω ακούσει οτι υπάρχει δικαιωματική απαίτηση ή κάπως έτσι όταν βρεις κάτι και το παραδώσεις στις αρχές.
αν είναι αλήθεια, π.χ βρίσκεις στο δρόμο ενα βιβλίο, το πας στην αστυνομία και το παραδίδεις και αν δεν το ζητήσει κάποιος για ευλογο διάστημα ειναι δικό σου.
Δεν ξέρω αν ειναι αλήθεια ή οχι, ο αλκης ίσως ξέρει, αλλά είναι και αυτό μια ιδέα αν ισχύει

#71 fotis kats

fotis kats

VFH Senior Member

• Members
  • 4.676 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα

Καταχωρήθηκε 29 Απρίλιος 2009 - 17:16 μμ

ΠΡΩΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ FOTIS KATS ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΑΦΕΛΗ..
ΟΤΑΝ ΕΘΕΣΑ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΜΕ ΝΟΜΙΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ & ΜΕΤΑ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ & ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΛΕΨΩ.. ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ...ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΧΟΡΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...& ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ & ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΥ & ΝΑ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ...
ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ..
ΓΙΑ ΕΓΚΥΚΛΟΠΕΔΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ & ΕΝΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ, ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΜΉΣΕΙ ΕΙΣ ΚΥΡΙΟΝ..

ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ..

η αφελεια δεν ειναι απαραιτητα κακη γιατι διορθωνεται με τις καταλληλες παραινεσεις.αφου εχεις κανει την κινηση να απευθυνθεις στην αστυνομια ,πραγμα το οποιο δεν γνωριζα,ζητω συγγνωμη και σε συμβουλευω να βρεις τους κληρονομους του αποδημησαντα και να την αποκτησεις