Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 
Sign in to follow this  
Followers 0

ο ΜΑΡΙΝΟΣ δεν είναι πια μαζί μας !

40 posts in this topic

ειμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ενημερώσω για το χαμό του καλού μας φίλου και λάτρη της κοινης μας αγάπης Μαρίνου Βέργου

ενός φίλου που δέν αρήθηκε ποτέ την βοήθειά του σε κανέναν μας και ήταν πάντα παρόν σε όλα τα δρώμενα της βέσπας

θα υπάρξει ενημέρωση για την ημέρα και ώρα της κηδείας ώστε να δώσουμε το παρόν όλοι

καλό ταξίδι φίλε

2 people like this

κριμα,

τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του

ΘΛΙΒΕΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ
Η μεγάλη μας παρέα δεν θα έχει πια μαζί της τον αγαπημένο και φίλο όλων μας ΜΑΡΙΝΟ ΒΕΡΓΟ. Έφυγε χθες το βράδυ και μας άφησε ένα πολύ μεγάλο κενό ! Χάθηκε μαζί με το χαμόγελο του και η καλή του καρδιά. 
Θα επιθυμούσα να του προσφέρουμε το ελάχιστο για μας και μια μεγάλη τιμή για εκείνον. 
Να τον συνοδεύσουμε με τις ΒΕΣΠΕΣ που τις είχε στην ψυχή του και ήταν η ίδια του η ζωή !!! ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΑΣ ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΝΟ !!!!!
(λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν)

10252161_626063617462946_303448841365142

κριμα ρε το παιδι,

τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του

Καλο ταξιδι Μαρινο φιλε μου.Να μας προσεχεις και να μας συμβουλευεις απο εκει ψηλα οπως εκανες παντα...

1 person likes this

συλλυπητήρια στην οικογένειά του φίλου μας

Καλο ταξιδι

Καλό ταξίδι στο πιο γλυκό και καλοσυνάτο παιδί που γνώρισα μέσα στην οικογένεια του φόρουμ. 

1 person likes this

Είναι απο τις πιο θλιβερες σιγμές για μένα προσωπικά και πιστεύω για πολλούς απο εσάς. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω..δεν θέλω να το πιστέψω.

Με το που ξύπνησα πήρα τα άσχημα νέα για τον Μαρίνο μας.

Ο Μαρίνος ήταν για μένα ενα απο τα άτομα που μου στάθηκε σε δύσκολες στιγμές μου. Ήταν εκεί να στηρίξει όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς με τον τρόπο του.

Καρδιά μικρού παιδιού πραγματικά. Η απουσία του θα είναι αισθητή όταν γυρίσω πίσω.

Οι καθημερινές καλημέρες με μηνυματα θα μου λείψουν εδώ μακριά που είμαι.

Θα ήθελα να γράψω πολλά αλλά είμαι τόσο χάλια που δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Δεν έχω κουράγιο.

Για μένα δεν έχει φύγει ο Μαρίνος..έχει πάει απλά μια μεγάλη βόλτα.

Μαρίνο έφυγες γρήγορα ρε Μαρίνο..δεν σε πρόλαβα..αλλά θα συναντηθούμε αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Θα μου λείψεις.

1 person likes this

Μαρίνο καλό ταξίδι. Ήσουν πολύ καλός άνθρωπος ήσουν ψυχούλα έτρεχες για όλους.
Άφησες μεγάλο κενό στον κόσμο τις Βέσπα αλλά και στην καρδιά μας.
Θα σε θυμάμαι με τα καλύτερα σου πάντα.

Και  όλους  αυτούς  που  σε  πίκραναν  εσύ  με  την  μεγάλη  καρδιά  με  την  μεγάλη  ψυχή

Συγχώρεσε   τους  δεν  ήξεραν  δεν  καταλάβαιναν    τη  έκαναν .

Γιασου  φίλε.

3 people like this

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΝΟ...............ΗΣΟΥΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ................

1 person likes this

Τα μεγαλα πνευματα

Οι μεγαλες καρδιες

Ποτε δεν πεθαινουν.

ΜΑΡΙΝΟ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ.

2 people like this

φιλε Μαρινο καλο σου ταξιδι  ήσουν από τους ανθρωπους που δεν ελεγαν ποτε όχι ,και παντα μας συμβουλευες στο κινω μας ενδιαφερον που ηταν η βεσπα ,φιλε παντα θα σε θυμομαστε , καλο ταξιδι, και συλληπητηρια στην οικογενεια του

Καλό ταξίδι στο καλύτερο παιδί...πάντα ήταν πρόθυμος να βοηθήσει τους πάντες

Καλό ταξίδι φίλε papa , τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια. 

1 person likes this

καλο ταξιδι και συληπητηρια στην οικογενεια του............

Καλο ταξδι.........

Ο Μαρίνος... Μαρίνο...ότι και να γράψω δεν φτάνει. Άνθρωπος, καλή ψυχή, πώς το λένε?! . Πρόθυμος και χαμογελαστός πάντα. Φίλε μου όπως σου είχα πεί και από κοντά σε εκτιμούσα ιδιαίτερα και σε ευχαριστώ για όλα. Να προσέχεις εκεί ψηλά.  Μου έλεγες πώς χαιρόσουν με την χαρά μου, να ταξιδεύω, ταξίδευες και εσύ μαζί μου. Ήσουν πάντα ακέραιος και αληθινός. Δεν μπορώ να σου πω άλλα, στα έχω πει από κοντά. Θα μου λείψει η ανθρωπιά σου. Σε ευχαριστώ. Καλό ταξίδι.

1 person likes this

Καλο ταξιδι και συληπητηρια στην οικογενεια.

Με τον Μαρινο ειχαμε μιλησει αρκετες φορες στο τηλεφωνο για διαφορα θεματα γυρω απο την vespa.Ηταν παντα προθυμος να σε βοηθησει και να σε συμβουλεψει.Ειχαμε πει οτι καποια στιγμη θα τα λεγαμε κι απο κοντα.

Δυστυχως δεν τα καταφεραμε.Εφυγε νωρις.Καλο ταξιδι Μαρινο.

1 person likes this

Δεν είχα τη χαρά να τον γνωρίσω απο κοντά...νοιώθω όμως σαν να τον ήξερα.

Εκ μέρους όλου του Ηρακλειώτικου club, θερμά συλληπητήρια στους δικούς του και σε όλους όσους τον ήξεραν και τον αγαπούσαν.

Ας αναπαυτεί η ψυχούλα του. Καλό ταξίδι φίλε.

Καλο ταξιδι και συληπητηρια στην οικογενεια.

Αγαπητοί φίλοι,
Όσοι επιθυμούν να παραγγείλουν στεφάνι στην μνήμη του φίλου μας ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΕΡΓΟΥ
να μιλήσουν με τον ΒΑΣΙΛΗ στο τηλέφωνο 6944-330121.