Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 
Sign in to follow this  
Followers 0

19η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa

49 posts in this topic

Φωτό εδώ..

Μιχάληηηηηηηηηηηηηηηηη

IMG_5058.jpg

IMG_4980.jpg

IMG_4973.jpg

Thank you Μιχάλη...

Μιχάλη με εφτιαξες... κερκυρα ήταν απίστευτα... θα ανεβάσω και εγω, έχω πάρα πολλές

μακραν οι καλυτερες παννεληνιες Ανδρεα.....και το 2000 και το 2005....

και εαν δεν κανω λαθος και τις δυο τις ειχατε διοργανωσει εσεις......... :protos:

δεν κάνεις λάθος... χωρις να σημαίνει τίποτα αυτο... απλα μεράκι υπήρχε, καλή διαθεση, οργάνωση πανω απ' όλα και... Κώστας (πολλη εμπειρία ρε φίλε)

μιχαλη και vespa ozzy με κ@υβλωσατε τρελα με της φωτο ..... φετος θα ερθω στανταρ...........

1 person likes this

ημουν και εγω εκει!αλλα δεν ειχα βεσπα και ειχα ερθει για ενα γαμο!νομιζω οτι εκει μπηκε το μικροβιο μεσα μου.ημουν με ενα φιλαρακι και ειχε βαρεθει να με τραβαει φωτογραφιες!

Μιχάλη με εφτιαξες... κερκυρα ήταν απίστευτα... θα ανεβάσω και εγω, έχω πάρα πολλές

Βάλτε πραμα να βλεπουμε εμείς οι νέοι τι χάσαμε

Καλά ήταν στην Κέρκυρα πολύ πιόμα χαβαλέ πολύ, αλλά πραγματικά σαν την πανελλήνια στην Σκιάθο το 2004!Τέλεία με μια λέξη!Απ όλες τις απόψεις!Αν και λένε οτι πολύ καλή ήταν και αυτή που είχαν διοργανώση οι γείτονες Λαρισαίοι στην Πάργα!Είχε πάει ο αδελφός μου και κάποιοι φίλοι!Μακάρι κάθε χρόνο να λέμε ότι ήταν καλύτερη απο την περινή!Και για αυτόυς που δεν έχουν έρθει σε καμία να το βάλουν στόχο για φέτος και κάθε χρόνο!

κοιταζοντας τις φωτογραφιες ξανα ειδα οτι ειμαι μεσα σε μια απο αυτες!απιστευτο?ειναι η ενατη φωτογραφια απο πανω,αυτη που φαινονται οι Λαμπρετες παρατεταγμενες και πισω ο κοσμος βλεπει τους αγωνες βραδυποριας.αριστερα με πρασινη μπλουζα και βερμουδα διπλα σε εναν ψηλο με ασπρη μπλουζα και δεξια μου μια κυρια με μπλε μπλουζα με ασπρες βουλες!κουφαθηκα εντελως τωρα!

foti πίσω σου ακριβώς είναι η Vespa μου!!! (πράσινη)

ερχονται κι άλλες...

dscf2526yw2.th.jpg

dscf2573zs3.th.jpg

dscf2581ul9.th.jpg

dscf2592bq6.th.jpg

dscf2599ii3.th.jpg

dscf2617cb8.th.jpg

χεχεχεεχ απαξιουσε να δει το vespaki σου ρε Αντρεα???? foti τρελο ε??? σε πηρε ο φακος....

ΥΓ στα ακροβατικα ονοματα δεν λεμε ...... whistle

κι άλλες...

dscf2691le7.th.jpg

dscf2620cq6.th.jpg

dscf2697fe4.th.jpg

foti πίσω σου ακριβώς είναι η Vespa μου!!! (πράσινη)

πισω μου σε ειχα σατανα!!!!!

ακομα λίγες...

dscf2699sc8.th.jpg

vespa1356lq7.th.jpg

kerkiraii008nu4.th.jpg

kerkiraii006on9.th.jpg

vespa1411lp0.th.jpg

vespa1444qm7.th.jpg

vespa0594we4.th.jpg

i1686648_P8270021.JPG

αυτη ειναι μια απο τις φωτογραφιες που τραβηξα εγω!νομιζω οτι αναγνωριζετε τον αριστερα βραδυπορο!!!Μαριε σε επιασα!

αυτα ειναι.... δεν ξερω αλλα τρελαθηκα με την φωτο που ειναι ολες μεσα στο καραβι.... βλεπω σε μια πρασινη PX δυο γνωριμες φατσες lol3

YΓ κοιτα τωρα τυχαια foti εισαι μεσα σε μια φωτο....και τυχαια εσυ εχεις βγαλει μια φωτο που ειναι μεσα ο Μαριος.... ε ρε αυτο το ιντερνετ.....

Καλα μιλαμε αυτη με τον Κωστα....πολυ California θυμηζει....beach boyz χε χε χε

vespa0594we4.th.jpg

αυτα ειναι.... δεν ξερω αλλα τρελαθηκα με την φωτο που ειναι ολες μεσα στο καραβι.... βλεπω σε μια πρασινη PX δυο γνωριμες φατσες lol3

YΓ κοιτα τωρα τυχαια foti εισαι μεσα σε μια φωτο....και τυχαια εσυ εχεις βγαλει μια φωτο που ειναι μεσα ο Μαριος.... ε ρε αυτο το ιντερνετ.....

μας εχουν φακελωμενους ολους τωρα!!!το ιντερνετ ειναι το μεγαλυτερο ψυχολογικο πειραμα που εχει γινει ποτε!

Δεν μπορείς να πεις έχω φωτογένια!καθε φορά που την βλέπω τρελένωμαι!1 εβδομάδα είχα που την τελείωσα!Δεν είναι μανάρι?