Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 
Sign in to follow this  
Followers 0

15η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάργα 2001

36 posts in this topic

000015.jpg

000018-1.jpg

000023.jpg

000029.jpg

000034.jpg

000032.jpg

000037.jpg

000040.jpg

Παιδιά συγγνώμη αλλά δεν ξέρω για ποίο λόγο αναβαίνουν ανάποδα οι φωτό στο photobucket! Αν γυρίσετε την οθόνη ανάποδα μπορείτε να τις δείτε κανονικά!!! lol

yeye yeye yeye yeye και εγω νομιζα οτι αυτες οι μπύρες απο το lidl με χαλασανε lol lol lol

Παιδιά συγγνώμη αλλά δεν ξέρω για ποίο λόγο αναβαίνουν ανάποδα οι φωτό στο photobucket! Αν γυρίσετε την οθόνη ανάποδα μπορείτε να τις δείτε κανονικά!!! lol

lol lol lol lol lol

ωραιες φωτο!

πανε στο αλμπουμ σου στο photobucket και κανε επεξεργασια εκεινες τις εικονες. καντες περιστοφη 180

δυο λεπτα υποθεση ειναι.

ωραίες φοτο.......γεμίζει το μάτι vespia...... :clap:

ρε γέρο.....σε είδα με βερμούδα? lol3......άρε γέρο..... lol4

yeye yeye yeye yeye και εγω νομιζα οτι αυτες οι μπύρες απο το lidl με χαλασανε lol lol lol

Frankbrau?

φετος ποτε ειναι κ που?

στην προτελευταια ο μειμαρογλου δεν ειναι η με φαινεται???με την υδροψυκτη την περτικαλη.... yipee yipee yipee

ναι για...περιμενε να σε στειλω μια καρντασι κατω απο το πυργο το λευκο..

πωπω τι με θυμηζεις.......κοιτα βρε πως ηταν ο πυργος μας πριν τον τσιμεντοσουνε.......κι εγω ειχα μια παρομια φωττο με σουζα διπλα απτις κολωνες πουχει τωρα.....ααχχχχ βεσπα στη μια ροδα ειναι κοζα..... lol lol lol yipee yipee yipee

Τι εφτιαξα και τις ανέβασα πάλι....

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... :clap1: theman

To 90% των Vespisti δεν φοράει κράνος . Παλιές καλές εποχές

Για φαντάσου 15η Πανελλήνια τότε και φέτος πάμε για την 24η....

που θα ειναι?

Τι εφτιαξα και τις ανέβασα πάλι....

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... :clap1: theman

Μπράβο ρε Γιάννη γιατί αν περίμενες από εμένα...

αλλη φοβερη πανελληνια...

Μεχρι και παιχνιδια μεσα στη θαλασσα με ποδηλατα θαλασσης ειχε...ολα τα λεφτα...

Στο πηγαινε, απο Αθηνα, λιγο πριν το Αιγιο και με θερμοκρασιες στους 40 βαθμους ειχα την μεγαλυτερη βλαβη που επαθα ποτε με την βεσπα μου...ξεβιδωθηκε το βολαν...φαγωθηκε ο σφηνοτοπος απο την μερια του...αλλαξε αποτομα το αβανς και...κολλησε το πιστονι...αποτελεσμα...κυλινδρος-πιστονι-βολαν-στροφαλος στα χερια!!!!!!!!!

γαμω τις φασεις!!!Εγω δεν ειχα ουτε σταλα νερο μαζι μου και εσπρωχνα για 3 περιπου χιλιομετρα την καραφορτωμενη και πληγωμενη βεσπα μου μεχρι να βρω μια γεφυρα να μπω απο κατω...

Τελικα μετα απο πολυ auto-stop σταματησε ενας μπαρμπας(ο κυρ-Γιαννης...)με το φορτηγακι του και με πηρε για Πατρα οπου με "ανελαβαν" ο Κοτσιουρος(τον γιατρο τον θυμαστε?) και ο κυρ-Ηλίας ο δικος μας βεσπας στην Πατρα που φροντισε να γινει η βεσπα μου ετοιμοπολεμη παλι...να΄ναι καλα...με ταισε, με ποτισε και με εφτιαξε και την βεσπα!!! Αυτο θα πει να εισαι ΒΕΣΠΑΣ!!!

Υ.Γ.Σε εκεινο το σημειο της Εθνικης οδου αθηνων-πατρων(ο θεος να την κανει εθνικη...) που εμεινα...πανω στην απελπισια μου....αφησα ενα μηνυμα στην μπαριερα, χαραγμενο...ελπιζω καποτε να παω να το συμπληρωσω...με την βεσπα μου...

whistle whistle

πολυ καλη πανελληνια ...!! και αρκετος κοσμος...!!

...φοραει ομως μανδυλα(φανελακι...)...

ευτυχως για "εμας" αλλαξαν μονο οι εποχες...

whistle whistle Μιχαλη δες απο κερκυρα....

πολυ καλη πανελληνια ...!! και αρκετος κοσμος...!!