Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 
Sign in to follow this  
Followers 0

Κάτι μ@λ@κες που κυκλοφορούν...

29 posts in this topic

Σχολωντας σημερα το απογευμα στις 20.00 απ'το μαθημα μου στα ΙΕΚ Νεαπολης στη Θεσσαλονικη βρισκω τη Vespa μου χτυπημενη σε ολη την δεξια πλευρα!!!Στην αρχη δεν το πηρα χαμπαρι αλλα μολις πηγα να ξεκλειδωσω το τιμονι το ειδα λιγο στραβο...κοιταζοντας καλυτερα ειδα οτι [email protected]#$%^&!!!Καποιος μ@λ@κ@ς την εριξε και ή ο ιδιος ή καποιος που την ειδε πεσμενη φιλοτιμηθηκε να τη σηκωσει.Το γαμωτο ειναι οτι την ειχα στην πενα και δεν εχουν περασει 6 μηνες που την εβαψα απο ενα πεσιμο που ειχα!!!Και να πω πως με καποιον στα ΙΕΚ δεν τα'χω καλα ή οτι εχω τσακωθει ρε φουστη μου....

κριμα ρε στεργιο !!!

δεν βρεθηκε κανενας καλος να του παρει την πινακιδα ???

οι περισσοτεροι ειχαν σχολασει...ρωτησα κανα δυο αλλα τζιφος...

εχεις δικιο οτι και να πεις. μ@μ@κας με ολη τη σημασια της λεξης. τι να πω? κουραγιο να χεις και μαλλον μη το σκεφτεσαι

Αντε να ειχε κατι μαζι μου αυτος που το κανε...τοτε οκ!

Αλλα αν την εκανες την μ@λ@κι@ σου ρε κατσε και κανε μια φιλικη δηλωση και τελος.

Τοοοοσο δυσκολο ειναι πια;;;

μεσα σε δυο βδομαδες μου την ριξανε δυο φορες. εξω απο την δουλεια. την παρκαρω στο ιδιο ακριβως σημειο (σε χωρο σταθμευσης για moto). την πρωτη φορα ενας τρελος ο οποιος εσπασε μια βιτρινα απο ενα καταστημα με την κιθαρα του και αφου εμεινε τσιτσιδος πηγε και εριξε ολα τα μηχανακια και μετα απο δυο εβδομαδες,σημερα δηλαδη, την βρηκα με το ενα καπακι βαθουλομενο χιλιογρατζουνισμενο,σπασμενο φλασ ...... τι να πω? ναι ειμαι γκαντεμης το ξερω.σκατοχωρα.με ανθρωπους που δεν εχουν παιδεια. εγω φτεω που την εβαζα στον ειδικο χωρο για να μην ενοχλω. επρεπε να την βαζω πανω στο πεζοδρομιο.περαστικα gogo

Τι εγινε ρε???

Εχουν ξαμωληθει και ριχνουν βεσπες???

Περαστικά ρε Στεργιο, σε Καταλαβαίνω απολύτως.. Τι να κανεις όπως είπε κ ο Νικολακης ΕΙναι θέμα παιδείας... Κουράγιο κ θα γίνει καλύτερη!

Σκεφτομαι πλεον να κανω παραγγελια απο ebay κανα 2-3 συναγερμους και να τελειωνω!

Μεχρι τωρα θα τα ειχαν βγαλει τα λεφτα τους... :busted_cop:

Περαστικά και μην δίνεις σημασία .

Το κρίμα είναι οτι τις ασφαλειες για αυτό τις πληρώνεις !!!

Δυστυχώς φίλε Στέργιο συμβαίνουν αυτά συνέχεια...Έχουμε γεμίσει από ανθρώπους γεμάτους εγωισμό και έλλειψη παιδείας!Περαστικά σου...

ΕΛΛΑΣ στο μεγαλειο σου

εγω στη λαρισα παρκαρω κανονικα σαν αυτοκινητο,,σηνεβησαν τα εξης'

1)η δημοτικη αστυνομια με ειδε κ μου ειπε να την παρω την βεσπα κ να παρκαρω

σε θεση μοτο για να παρκαρει κ αυτοκινητο,,του απαντησα οτι η βεσπα εχει τα ιδια δικαιωματα

με το αυτο...πληρωνω τελη κ εχω δικαιωμα να παρκαρω σε οποιο χωρο σταθμευσης βρω,,μου απαντησε

οτι θα με γραψει,,,,του ειπα οτι κανει παραβαση νομου κ καθηκοντος κ οτι θα καταθεσω μηνυση κ αγωγη εναντιον του κ θα

επιληφθω καθε νομιμου δικαιωματος σαν πολιτης,,,,πηρε τα αρ@@@@@@@@ μου κ εφυγε....

2)παρκαρα τη βεσπα μου σε θεση κανονικα σαν αυτο...... κ καποιος μαγκας κατεβηκε κ την μετακινησε σερνωντας την

γιατι την ειχα κλειδωμενη....αμεσως τον σταματησα κ πηρα τηλ την τροχαια,του ειπα οτι θα τον μηνυσω για φθορα περιουσιας,κ στερησης δικαιωματων σαν πολιτης...αρχισε να με βριζει με τον χειροτερο τροπο

οτανεφτασε η τροχαια πιστοποιησε το συμβαν,,τον συνελαβε για περιυβριση,,φθορα,περιυβριση θειων,,κ πηγε αυτοφορο

του κοτσαρισα κ οτι με εσμπρωξε κ ουτο καθ΄'εξης,,,ακομα πληρωνει ο μαγκας

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥς ΣΕΒΕΣΤΕ

Η ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑς ΑΝΕΧΕΙΑ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ

1 person likes this

σε θεση μοτο για να παρκαρει κ αυτοκινητο,,του απαντησα οτι η βεσπα εχει τα ιδια δικαιωματα

με το αυτο...πληρωνω τελη κ εχω δικαιωμα να παρκαρω σε οποιο χωρο σταθμευσης βρω,,μου απαντησε

οτι θα με γραψει,,,,του ειπα οτι κανει παραβαση νομου κ καθηκοντος κ οτι θα καταθεσω μηνυση κ αγωγη εναντιον του κ θα

επιληφθω καθε νομιμου δικαιωματος σαν πολιτης,,,,πηρε τα αρ@@@@@@@@ μου κ εφυγε....

2)παρκαρα τη βεσπα μου σε θεση κανονικα σαν αυτο...... κ καποιος μαγκας κατεβηκε κ την μετακινησε σερνωντας την

γιατι την ειχα κλειδωμενη....αμεσως τον σταματησα κ πηρα τηλ την τροχαια,του ειπα οτι θα τον μηνυσω για φθορα περιουσιας,κ στερησης δικαιωματων σαν πολιτης...αρχισε να με βριζει με τον χειροτερο τροπο

οτανεφτασε η τροχαια πιστοποιησε το συμβαν,,τον συνελαβε για περιυβριση,,φθορα,περιυβριση θειων,,κ πηγε αυτοφορο

Λεω να αρκεστω στον συναγερμο...

καλα ντε μια πλακα εκανα μην βαρας :pcoffee:

Εχεις απολυτο δικαιο.

καταρχας εισαι θεος...

κατα 2ον να καταθεσω και εγω μια εμπειρια ως ηθικος αυτουργος ομως μια ς καταστροφης.

την περασμενη Δευτερα ειχε καποια πορεια για τον θανατο του αλεξ. γρηγοροπουλου απο σφαιρες αστυνομικου στην αθηνα τον δεκεμβριο του 2008,στην οποια συμμετειχα ειρηνικα με καφε και περπατημα εως οτου τα Ματ την επεσαν στην πορεια και αρχισαν να βαρανε κατι πιτσιρικια μπροστα μου.Σε αυτο τον πανικο αρχισα να τους βριζω και μεχρι να πω αντε γεια με εχουν βαλει στο κατοπι μια διμοιρια των ματ μαζι με αλλα 15 ατομα!Χωνωμαστε σε μια στοα και για κακη της τυχη ειναι στον δρομο μας μια κιτρινη lml με 250 χλμ μονο στο καντραν και μεσα στο στριμωξιδι καποιος την καβαλησε και την εριξε!!!Περναν και τα ματ και αποτελεσμα σπασμενα φλας,μουτσουνα,βαθουλωμα στο καπακι και τετοια.Πηρα τον συντεκνο φιλο δημητρη και του ειπα το συμβαν και με κρυα καρδια την μαζεψαμε μολις φυγαν τα ματ...

Τι τα ηθελα τα τρεχαλητα με τους ανθρωπους του νομου...

"Ο Ελλας αρχαια χωρα,τι μ@λ@κες βγαζεις τωρα..."

την καλυτερη μαγκια την εκανε ο προζιμενιος!σου βγαζω το καπελο!!!!!!προσεχετε που παρκαρετε καλυτερα σε πεζοδρομιο και ακεραιη παρα αναμεσα σε αμαξια!δεν υπαρχει σεβασμος στην ξενη περιουσια(εδω δεν υπαρχει στην ανθρωπινη ζωη θα μου πειτε!) πολλοι εχουν και το θρασος να ζητησουν και τα ρεστα!

Δυστυχώς η "αλητεία" κυκλοφορεί σε όλους τους χώρους...

είναι κατάσταση μυαλού και όχι κοινωνική θέση ή επάγγελμα...

καλή υπομονή φίλε για να γειάνεις τις πληγές της...

περαστικα στεργιο

εγω συνηθως δεν την παρκαρω αναμεσα σε αυτοκινητα

και προτιμω τα πεζοδρομια

μπραβοπροζυμενιε

καλο ειναι να μαθαινουμε

Μα πως τους δινουν το διπλωμα?????????

περαστικα στεργιο

εγω συνηθως δεν την παρκαρω αναμεσα σε αυτοκινητα

και προτιμω τα πεζοδρομια

μπραβοπροζυμενιε

καλο ειναι να μαθαινουμε

Δυστυχως Χρηστο δεν καταλαβες καλα...επανω σε πεζοδρομιο ηταν :cry:

ε,για να ηταν πανω στο πεζοδρομιο και να σου το εφαγαν... γυναικα την εκανε την δουλεια!!(εξαιρουνται οι γυναικες του φορουμ) :)

Δυστυχώς τί ψάχνουμε νά βρούμε...τρύπα στίς δεκαρες!!!:diablo:

τι να πω και εγω. μεσα σε δυο βδομαδες δυο φορες και μαλιστα παρκαρισμενη σε θεση Parking για μοτο...την εβαζα εκει για να μην ενοχλω πεζους και αυτοκινητα..... ειναι να μην σου τυχη

Ζούμε στή χώρα τών αγενων αγύρτηδων!!!!:eleos::diablo::bitchslap: