Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 

Vespa World Days 2012 London,uk

404 posts in this topic

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΑΙ ΤΟΥΣ Α.Β.Ε. ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΛΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΡΟΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΧΩΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ . ΠΕΟΖΥΜΕΝΙΕ ΕΚΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΣ ΠΑΛΙ ...... :argilesmoke:

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΛΙΔΑ.....ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΓΑΜΙΚΟΣ......ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΜΑΡΟΚΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΤΣΙ??????ΩΡΑΙΑ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΘΕΙΟ ΜΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΑΡΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ...

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΛΙΔΑ.....ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΓΑΜΙΚΟΣ......ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΜΑΡΟΚΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΤΣΙ??????ΩΡΑΙΑ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΘΕΙΟ ΜΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΑΡΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ...

ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΓΓΛΙΑ,,ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ

ΑΜΦΙΒΙΟ,,ΚΑΛΟ Ε????

ΚΑΛΑ ΞΕΡΩ,,,ΚΟΥΦΑΘΗΚΑΤΕ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΙΛΙΑ ,,ΠΙΣΩ :beachballb: :beachballb: :beachballb:

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΝΙΑΟΥ,,ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΑΡΤΙ,,

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ,,ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΝΤΩΣ,ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ

ΣΤΟ ΚΑΤΑΡΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ :beachballb: :beachballb: :beachballb: :beachballb:

post-3438-0-85571000-1320857851_thumb.jp

το χααααααααααος :lol2: ρε που θα παατε ρε

todra-camelsign.jpg

post-3438-0-19838100-1320859004_thumb.jp ΠΡΟΖΥΜ ΧΟΡΗΓΈ, ΜΙΑ ΓΕΎΣΗ ΑΠΌ ΜΑΡΌΚΟ Η Α.Β.Ε. ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΎΝ :argilesmoke:

ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ,,ΜΕΧΡΙ Κ ΤΙΣ ΚΑΜΗΛΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ

Μη ξεχάσετε διαβατήριο και...συνάλλαγμα...

Μη ξεχάσετε διαβατήριο και...συνάλλαγμα...

και διαβατηριο και συναλαγμα και καμηλες εχουμεεεεεεεε

βρε γιαννη δεν χαθήκαμε στην νορβηγια, στα βουνά και στους παγετώνες ,ξερησ τη ανιχνευτές έχει η ομάδα , πήρα κάποιων ετών , γιαυτό να προσεχησ τη λες. :504: :504: :xalara:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΚΩΣΤΑ ΠΕΠΙΡΑΜΕΝΕ..... :drunk1::hair5: :hair5: Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑς χιχι :papas: :papas: :papas: ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ '' ΣΥΝΤΑΞΙΔΕΥΤΕς΄΄..............

και διαβατηριο και συναλαγμα και καμηλες εχουμεεεεεεεε

μλκιες λες Βορειε !!!

δεν εχουμε τιποτα

το διαβατηριο εληξε και θελει ανανεωση !! :bash3::bash3:

η "καμηλα" μετα τη Νορβηγια θελει ενα γερο συμμαζεμα-σερβις !! :cray::cray:

τωρα, οσων αφορα το συναλλαγμα.....δεν φανταζομαι να χρειαζεται να το αναλυσω αυτο :badmood::badmood:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΚΩΣΤΑ ΠΕΠΙΡΑΜΕΝΕ..... :drunk1::hair5: :hair5: Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑς χιχι :papas: :papas: :papas: ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ '' ΣΥΝΤΑΞΙΔΕΥΤΕς΄΄..............

δε λες καλιτερα ο αλλαχ μαζι μας γιατι εκει αυτος κανει κουμαντο μαλλον

μλκιες λες Βορειε !!!

δεν εχουμε τιποτα

το διαβατηριο εληξε και θελει ανανεωση !! :bash3::bash3:

η "καμηλα" μετα τη Νορβηγια θελει ενα γερο συμμαζεμα-σερβις !! :cray::cray:

τωρα, οσων αφορα το συναλλαγμα.....δεν φανταζομαι να χρειαζεται να το αναλυσω αυτο :badmood::badmood:

το δικο μου διαβατηριο δεν ληγει ποτε,φιλε,την καμηλα την εχω παντα ετοιμη για καθε ταξιδι(αλλοι θελουν 200κιλ λαμαρινα και 3 πακα ηλεκτροδια για να ξεκινησουν) ,

και για το συναλαγμα ευτυχως που εχουμε τον υποστηρηκτη των ταξιδιων μας,τον προζυμενιο,που δεν ξεχνα και φροντιζει παντα για τα τροφιμα της παρεας,και τον ευχαριστουμε γι αυτο.

αρα κανενα προβλημα και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Μ'ΑΚΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???

ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΕΝΑ GPS ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ...ΚΑΛΗΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΑΠΙΑ :dance3: :dance3: :dance3:

MAKH,,,O ΠΑΡΑΠΑΜΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ Κ ΚΑΤΑΔΟΤΗΣ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΩΝ

ΟΤΑΝ ΛΕΙ ΓΙΑ ΒΙΔΕΣ Κ 200 ΚΙΛΑ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ??

ΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΘΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΙΜΠΑ??Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ,,,ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ?? Κ ΠΕΣ ΜΟΥ

ΜΑΚΗΗΗΗΗΗ,,ΛΕΕΙ Κ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ,,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ??

1 person likes this

MAKH,,,O ΠΑΡΑΠΑΜΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ Κ ΚΑΤΑΔΟΤΗΣ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΩΝ

ΟΤΑΝ ΛΕΙ ΓΙΑ ΒΙΔΕΣ Κ 200 ΚΙΛΑ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ??

ΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΘΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΙΜΠΑ??Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ,,,ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ?? Κ ΠΕΣ ΜΟΥ

ΜΑΚΗΗΗΗΗΗ,,ΛΕΕΙ Κ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ,,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ??

οχι ρε....μην τρελαινεσαι !!

για τη βεσπα του Κωστα λεει,

αυτη χρειαζεται ηλεκτροκοληση και ηλεκτροδια.

θυμασαι εκεινο το κυριακατικο πρωινο κοντα στη Τεργεστη ?

παλιομπαγλαμαδεσ παλιο ρουφιανοι όλα στην φόρα,να μην αφήσετε τίποτα να πέσει κάτω :504: :504:

:lol2::lol1: παλιομπαγλαμάδες...αααααααααααχα χα χα χα χα

λοιπόν φτιαχτε τα διαβατήριά σας νωρίς γιατί μας βλέπω να μας δίνουν και αυτό σε χαρτί Α4 όπως τις άδειες για τις μηχανές...

αν και στο Μαρόκο δεν θέλεις διαβατήριο..τροφή για τις καμήλες να έχεις και τα πέρασες τα σύνορα :lol2:

ΓΙΑΝΝΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ............ΠΑΠΠΟΥ ΚΩΣΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΚΟΡΠΙΣΕ Η VESPA ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΩΛΟΥΣΑΤΕ; :yeye: :yeye: ;;;;;; ΧΙΧΙΧΙΧΙ ..ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΛΟΝΔΙΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;; :snowman: :snowman:

σε χαρτί Α4 καλά είναι, σε λαδόκολλα να μην είναι, και αφού έχουν φάει το κρέας, γιατί στην ελλαδα αυτό συνηθίζεται , θέλω να γελάσω με αυτό που έγραψα, αλλά δεν μου βγαίνει γέλιο γαμώτο. :dash2: :dash2: :dash2:

ναι πασχαλη είναι αλήθεια, ένα πρωινό Κυριακής σε μια διασταύρωση, πηγαίνοντας για Τεργέστη, με έχουν γλωσσοφαει για τη έχω την καλύτερη βέσπα [ ΠΑΛΙΟΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ ΖΗΛΙΑΡΗΔΕΣ ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ] :xalara:

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Κ Α Λ Ο ......ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩς ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΜΗΛΕΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΚΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ VESPA ΣΟΥ χιχιχιχιχχι :lol1: :lol1: :lol1: ΚΑΙ ΧΑΝΤΡΕΣ.... :filoigelio:

:lol2::lol1: παλιομπαγλαμάδες...αααααααααααχα χα χα χα χα

λοιπόν φτιαχτε τα διαβατήριά σας νωρίς γιατί μας βλέπω να μας δίνουν και αυτό σε χαρτί Α4 όπως τις άδειες για τις μηχανές...

αν και στο Μαρόκο δεν θέλεις διαβατήριο..τροφή για τις καμήλες να έχεις και τα πέρασες τα σύνορα :lol2:

ΠΡΟΕΔΡΑ,,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΟΙ Α.Β.Ε. ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΤ, ΛΟΝΔΙΝΟ ,Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΘΕΙ ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ Κ ΤΙΣ ΣΑΧΛΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΟΚΟ ΣΕ ΠΟΣΤ,ΒΕΣΠΑ ΓΟΥΟΡΛΝΤ ΝΤΕΙΖ 2012 ΜΑΡΟΚΟ,ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ Κ ΣΕΙΡΑ,,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΦΟΡΤΩΜΑΤΑ Κ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑΤΑ ΑΦΡΙΚΑΝ0ΜΑΡΟΚΙΝΑ,,,ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ,,,,ΝΑΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ,,ΣΤΟΜΑΡΟΚΟ,,ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΟΝΔΙΝΟ Κ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,,ΑΠΟ ΑΔΩ Κ ΕΞΗΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΑΥΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΟΝΔΙΝΟ,,,,,,,,,,,,

,ΓΙΑ ΜΑΡΟΚΟ ΑΛΛΟΥ,,,,,,,,,,,

This topic is now closed to further replies.