Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 

Vespa World Days 2012 London,uk

404 posts in this topic

ΓΙΑΝΝΗΣ ,ΓΙΑΝΝΗΣ....χιχιχιιχιχιχ :JC_spank: :JC_spank: δωωωωωωσε...

Πασχάλη... σίγουρα βρε θέλεις να πάμε Αγγλία??...γιατί αρχίζω και το σκέφτομαι διαφορετικά το πράμα.. :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=j57dwpTt9ws

1 person likes this

Πασχάλη... σίγουρα βρε θέλεις να πάμε Αγγλία??...γιατί αρχίζω και το σκέφτομαι διαφορετικά το πράμα.. :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=j57dwpTt9ws

ω,ρε μαναμ...

τειν τουτο

μπραβο Γιαννη,

ωραιο το Λονδινο του...Μαροκου

αααααααααααχα χα χα χα χα :lol2::lol1:

έτσι για να ανάψουν τα αίματα πιο πολύ ακόμα...

μανουυυυυυυυυυλαααααααααααα η Jihane...δεν υπάρχει...γυναικάρα

ΜΕ ΧΡΗΣΤΟ ,ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΛΟΝΔΙΝΟ , ΛΟΝΔΙΝΟ , ΛΟΝΔΙΝΟ ,ΛΟΝΔΙΝΟ,............ΣΤΑΘΕΡΟΣ...ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕς :whistle: :whistle: :whistle:

βλέπω ότι τα πράγματα περνουν άλλη τροπή , άλλως για την πανευρωπαϊκή συνάντηση μαροκου ,trikikle σκέψου έχεις χρόνω :confus: , αλλά καλού κακού , αν σας έμειναν στο μπαούλο χρήματα σε δραχμές καλά είναι να τα ξεσκονίζεται . :confus:

ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΑΥΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ................Λ Ο Ν Δ Ι Ν Ο ..ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΝΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ....ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟΥς ΜΑΥΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ ......ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΓΓΛΙΑ :xalara:

ξέρω όμως και κάτι τέτοια μαγαζιά στο Λονδίνο ...που έχεις τέτοια :whistle:

χιχιχιχιχι ...........ΑΧ ΓΙΑΝΝΗΜ,ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ :rolleyes::buba::confus:

ο πολιτισμός στην αγγλια έχει[ λύρες], καλά είναι να πάρεις μαζί σου και τον κουβά τον κουμπαρά , θα σου χρειαστεί και όσο για τα έτσι :belydance: καλά είναι να μην μάθουν το αφεντικα σας γατί την βάψατε :action-smiley-073: , το άκουσες γιαννημ :lol1: :lol1: :lol1::lol2: :lol2: :lol2:

KALA,,,,TO EXETE XAMENO OΛΟΙ ΣΑΣ,,,

ΤΟ ΧΑΣΑΤΕ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ,,ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ,,

ΠΡΟΣ ΤΙ Ο ΓΕΛΩΤΑΣ Κ ΜΑΚΗ ΜΑΣ???ΠΡΟΣ ΤΙΙΙΙΙΙ????

Λ Ε Φ Τ Α Υ Π Α Ρ Χ Ο Υ Ν ......ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟς ΑΛΛΑ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΑς ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕ .....Λ Ο Ν Δ Ι Ν Ο :savemoney: :savemoney:

τελευταια φορα που ειχα παει ειχε 600δρχ η λιρα και η βενζινη 600κατι

τωρα εχει 480δρχ αλλα εχουν ακριβινει ολα σε λιρες...

αν εχουμε δραχμες θα εχει παει κανενα 1000αρικο η λιρα...

τελευταια φορα που ειχα παει ειχε 600δρχ η λιρα και η βενζινη 600κατι

τωρα εχει 480δρχ αλλα εχουν ακριβινει ολα σε λιρες...

αν εχουμε δραχμες θα εχει παει κανενα 1000αρικο η λιρα...

αν ξαναγυρισουμε σε δικο μας νομισμα (σιγουρα υποτιμημενο), το πρωτο πραγμα που θα ξεχασουμε ειναι τα ταξιδια :863::863:

τι λετε βρε που δεν θα κανουμε ταξιδια επειδη θα υποτιμηθει η δραχμουλα μας,τρελαθηκατε?

θα κανουμε οσα καναμε και να μην ακουω βλακειες.

για σκεφτητε οταν ειχαμε δραχμες δεν καναμε ταξιδια?και ειμασταν και πιτσιρικαδες χωρις σταθερο εισοδημα,και χωρις χωρις να εχουμε ωριμο και ορθολογιστικο τροπο

σκεψης για το πως και που να κανουμε ενα ταξιδι με πολλα η λιγα λεφτα.

να μην ξανακουσω,ειδικα απο τους γνωστους μου φιλους ταξιδευτες τετοιες ητοπαθεις σκεψεις,τι κιοτεψατε με την πρωτη κριση και θα την φορτωσετε πανω στην βεσπα?

κριση ειναι και θα περασει οπως και ολες οι αλλες που ειδαμε κατα καιρους(π.χ ιμια,το χωρα,επιστρατευσεις,υποτιμησεις,προσωπικες κρισεις του καθενα μας,κλπ)που θα θυμουνται κυριως οι παλιοτεροι.αλωστε παντα οι κρισεις ερχονται και παρερχονται.

αφηστε τα αυτα καταμερος,και αρχιστε να σχεδιαζετε ο καθενας που θα παει με την βεσπουλα του του χρονου,και αν τελικα δεν τα καταφερουμε και μια χρονια να παμε καπου δεν χαλασε και ο κοσμος ,αρκει που τοχαμε στο μυαλο μας τοσο καιρο,και την επομενη φορα σιγουρα τιποτα δεν θα μας σταματησει.

ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ.ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΩΛΗΤΑ...ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΟ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..... :notworth: :notworth:

τι λετε βρε που δεν θα κανουμε ταξιδια επειδη θα υποτιμηθει η δραχμουλα μας,τρελαθηκατε?

θα κανουμε οσα καναμε και να μην ακουω βλακειες.

για σκεφτητε οταν ειχαμε δραχμες δεν καναμε ταξιδια?και ειμασταν και πιτσιρικαδες χωρις σταθερο εισοδημα,και χωρις χωρις να εχουμε ωριμο και ορθολογιστικο τροπο

σκεψης για το πως και που να κανουμε ενα ταξιδι με πολλα η λιγα λεφτα.

να μην ξανακουσω,ειδικα απο τους γνωστους μου φιλους ταξιδευτες τετοιες ητοπαθεις σκεψεις,τι κιοτεψατε με την πρωτη κριση και θα την φορτωσετε πανω στην βεσπα?

κριση ειναι και θα περασει οπως και ολες οι αλλες που ειδαμε κατα καιρους(π.χ ιμια,το χωρα,επιστρατευσεις,υποτιμησεις,προσωπικες κρισεις του καθενα μας,κλπ)που θα θυμουνται κυριως οι παλιοτεροι.αλωστε παντα οι κρισεις ερχονται και παρερχονται.

αφηστε τα αυτα καταμερος,και αρχιστε να σχεδιαζετε ο καθενας που θα παει με την βεσπουλα του του χρονου,και αν τελικα δεν τα καταφερουμε και μια χρονια να παμε καπου δεν χαλασε και ο κοσμος ,αρκει που τοχαμε στο μυαλο μας τοσο καιρο,και την επομενη φορα σιγουρα τιποτα δεν θα μας σταματησει.

συμφωνω,

καποτε πηγαιναμε με σκηνες μονο και σαντουιτσακια...

τα ταξιδια και το πηδημα ειναι η ζωη μας,

δεν θα κοψουμε τιποτα απο τα δυο

καλα......καλα......καταλαβα

δηλαδη αν περσι κουβαλησα καμινετο και μπρικι στη Νορβηγια, φετος θα μου ζητατε τηγανι και χυτρα ταχυτητος ????

να μου πειτε και ποια μπαχαρικα σας πειραζουν :chef2::chef2:

ή μαλλον καλυτερα..να μου φερετε την τελευταια σας γενικη αιματολογικη,για να φτιαξω το διαιτολογιο :LaieA_045::LaieA_045:

ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ,,,ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ,,ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ??ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ 94 ΜΕ VFR-400 HONDA ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ(ΟΛΟ ΑΥΤΟΣΤΡΑΝΤΑ)Κ ΕΤΡΩΓΑ ΕΠΙ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΨΩΜΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΤΥΡΙ,,ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ,ΕΦΑΓΑ Κ ΛΙΓΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΡΑΓΚΟ ΤΣΑΚΙΣΤΟ,

ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΤΡΟ,ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΓΓΙΞΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,,ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ Κ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ,,,,ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΣΟΥ,,ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ,,ΕΣΤΩ Κ ΚΟΝΤΑ,,,ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΙΣ ΔΑΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ

ΕΝ ΑΝΑΓΚΗηηηηηηη ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ Κ ΤΗ ΒΕΣΠΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ Κ ΠΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΑ χι,,χι,,χι,,χι,,

Φτάνω ΛΟΝΔΙΝΟ Τρίτη 12 Ιουνίου 11 το βράδυ και αναχώρηση πρωί Δευτέρα 18 Ιουνίου...

VESPA FORUM HELLAS WILL BE THERE..

forum.gifgr.gif

ΩΡΑΙΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.........ΓΙΑ ΛΟΝΔΙΝΟ ΑΛΛΟΣ;;;; :superman: :superman: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩς :crazy_pilot:

Φτάνω ΛΟΝΔΙΝΟ Τρίτη 12 Ιουνίου 11 το βράδυ και αναχώρηση πρωί Δευτέρα 18 Ιουνίου...

VESPA FORUM HELLAS WILL BE THERE..

forum.gifgr.gif

Ακριβης ωρα αφιξης 23:00 ???? :confus::confus:

Μου μυριζει αερομεταφορα :radioplane::radioplane:

που εισαι προζυμενιε !!!!!!! κι'αλλος ΑΒΕ !!!!!!

τρενομεταφορα :whistle: τετοια ώρα φτάνει Λονδίνο το τρένο χι χι χι

υπολογισμένο και το σταμάτημα για μπύρες στο local pub

τρενομεταφορα :whistle: τετοια ώρα φτάνει Λονδίνο το τρένο χι χι χι

υπολογισμένο και το σταμάτημα για μπύρες στο local pub

γιαννη απο που θα ξεκινησεις με το τρενο?

This topic is now closed to further replies.