Welcome to Vespa Forum Hellas

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αφού εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να συνεισφέρετε σε αυτόν τον ιστότοπο υποβάλλοντας το δικό σας περιεχόμενο ή απαντώντας σε υπάρχον περιεχόμενο. Θα μπορείτε να προσαρμόσετε το προφίλ σας, να λάβετε σημεία φήμης ως ανταμοιβή για την υποβολή περιεχομένου, ενώ ταυτόχρονα θα επικοινωνείτε με άλλα μέλη μέσω των δικών σας ιδιωτικών εισερχομένων, καθώς και πολλά άλλα! Αυτό το μήνυμα θα καταργηθεί μόλις συνδεθείτε.

• Announcements

• ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ   09/27/2018

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΔΡΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 
      Αγαπητά μέλη, 
      με χαρά σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του νέου μας χώρου, που θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ, 6 / 10 / 2018, ΩΡΑ 19:00, για να σας κεράσουμε μεζεδάκια, γλυκό και κρασί. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Βασιλείου του Μεγάλου 39, Αθήνα (πίσω από την εκκλησία του Αγ. Βασιλείου - Ρουφ) 
      ΧΑΡΤΗΣ : https://goo.gl/z4ggNk Σας περιμένουμε όλους με χαρά, 
      Το Δ.Σ. __________________ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ
      Σ' αυτή τη λέσχη όλα τα κάνουμε εθελοντικά. Το ίδιο θα κάνουμε και για το κέρασμα των εγκαινίων.
      Για την εθελοντική προετοιμασία φαγητού, γλυκών κλπ. επικοινωνήστε άμεσα με τον υπεύθυνο εκδηλώσεων, χοροεσπερίδων, γάμων, πανηγυριών και γλεντιών γενικά, Μάκη Παρασκευαίδη στο 6930 718 216.
      Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα !!! 

Πρώτος γύρος της Ελλάδας με Vespa 2013

285 posts in this topic

Σας ευχαριστούμε όλους.

2 people like this

Καλό ταξίδι σε όλους σας!

1 person likes this

Καλό σας ταξίδι και καλή διασκέδαση σε όλους!!

1 person likes this

καλο ταξιδι παιδια , να περασετε ομορφα

Καλό ταξίδι, με ασφαλή χιλιόμετρα!

2 people like this

καλα να περασετε....καλο ταξιδη μπραβο στου συμετεχοντες.........για καποιους θα παραμεινει ονειρο :yeye:

1 person likes this

Καλό ταξίδι και καλή αντάμωση...

1 person likes this

Καλό ταξίδι αλλά κυρίως καλή διασκέδαση σε όλους τους συμμετάσχοντες, σας περιμένουμε στην Εύβοια.

φωτό απο την εκκίνηση

2 people like this

καλησπερα απο καλαματα ,σας περιμενουμε με ιδιαιτερη χαρα στην πολη μας ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

3 people like this

καλησπερα απο καλαματα ,σας περιμενουμε με ιδιαιτερη χαρα στην πολη μας ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

Καλημέρα, σου έχω στείλει p.m.Με παίρνεις με απόκρυψη;

1 person likes this

Μπράβο σας παιδιά καλό ταξίδι!!!

1 person likes this

ΠΡΟΣΟΧΗ.ΑΛΛΑΓΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΥ

Το κομβόι γυρίζει σήμερα απο Χανιά και φτάνει στο Πειραιά 06.30 αύριο πρωί.

Απο Πειραιά μετά Καλαμάτα.ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΓΥΘΕΙΟ.

Στις 08.00 θα είμαι Ισθμό για να τους συναντήσω για Καλαμάτα.

Οποιος θέλει να έλθει Καλαμάτα (και απο Αθήνα) να μιλήσει με τους συντονιστές.

3 people like this

Μπράβο παιδιά, καλή αρχή!!!! Καλή συνέχεια!!!!

Μενω Πατρα και θα ήθελα να συμμετασχω με την δικια μου Βεσπα το Σαββατο μεχρι τα Ιωαννενα. Το θεμα ειναι οτι στην παρεα μου ειμαστε 3 μηχανοβιοι. Ο ενας με Ducati κ ο αλλος ενα Kawasaki. Αυτο που ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος απο εδω ειναι αν μπορουν να συμμετασχουν και αυτοι μαζι μου στην εκδρομη η αν ειναι αυστηρα για Βεσπες.

Είναι εξαιρετικά δύσκολο μια Ducati και μια Kawasaki να προλαβαίνουν να ακολουθήσουν μια vespa !!!

Πολύ αργά μηχανάκια, ο γνωστός "γιατρός" έκανε προπόνηση με τη Ducati, ακολουθώντας μια vespa 50s...

Υ.Γ. Σοβαρά τώρα, κάποιος συντονιστής του Γύρου της Ελλάδας με vespa

πρέπει να σου απαντήσει υπεύθυνα μέσω του forum.

3 people like this

Καλό δρόμο σε όλους παιδιά.

Με το καλό να τα πούμε και από κοντά.

Μενω Πατρα και θα ήθελα να συμμετασχω με την δικια μου Βεσπα το Σαββατο μεχρι τα Ιωαννενα. Το θεμα ειναι οτι στην παρεα μου ειμαστε 3 μηχανοβιοι. Ο ενας με Ducati κ ο αλλος ενα Kawasaki. Αυτο που ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος απο εδω ειναι αν μπορουν να συμμετασχουν και αυτοι μαζι μου στην εκδρομη η αν ειναι αυστηρα για Βεσπες.

συναντησε τους στην πατρα και ρωτησε τους επιτοπου , αλλα δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα , ηδη ενας φιλος με ενα 650 bmw ,ηταν μαζι τους στη Κρητη

1 person likes this

Σου έστειλα με μηνυμα με ποιον να επικοινωνήσεις και να μιλήσεις όταν βρεθείτε στην Πάτρα.

καλό δρόμο

1 person likes this

Ειμαι απο Τριπολη θα ηθελα να με ενημερωση καποιος τι ωρα θα περασετε απο Τριπολη να δουμε τι μπορουμε να κανουμε Ευχαριστω!!!

Κυριες και κυριοι καλησπερα σας.

Απο τη μερια μου θελω να ευχαριστησω τους διοργανωτες του γυρου και οσους βοηθησαν για την πραγματοποιηση του.

Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στον κ.Βασιλη και τον κ.Τακη. Τα ωραρια ακριβεστατα,οι στασεις στην ωρα τους ολα καλα.

Μεγαλη η συνδρομη της Ελληνικης Αστυνομιας,μας ακολουθησε σχεδον σε ολη την διαδρομη.

Τα παιδια της λεσχης Ιωαννινων βοηθησαν παρα πολυ.

Την τεχνικη ομαδα των Ιωαννινων που εδωσε αμεση λυση σε δυο σοβαρα προβληματα που ειχαμε.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

Να ζητησω συγνωμη απο τους οδηγους των αυτοκινητων που ακολουθουσαν την πομπη ,ουτε ενα κορναρισμα ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

3 people like this

Το Vespa club Chalkida θα ανέβει με τις vespa του στον Αλεξίου στο Προκόπι Εύβοιας να προηπαντήσει τους συμμετέχοντες στο γύρο και κατόπιν θα τους οδηγήσει στη Χαλκίδα, στο Plan B στο κρηπίδωμα για μια μίνι γιορτή και φαγητό. Αν θέλουν και κάποιοι φίλοι από Αθήνα να έρθουν και δεν ξέρουν πως, να ενημερώσουν μέσω του forum και ευχαρίστως τα μέλη του club θα τους υποδεχτούν.

2 people like this

Kαλησπέρα σε όλους. Αύριο Πέμπτη μετά τις 10ηώρα το πρωί, τα μέλη του VespaClub Larissa θα υποδεχτούν στο χώρο του Club (στην οδό Βόλου), του βεσπάδες του 1ου Γύρου της Ελλάδας με Vespa. Καλά χιλιόμετρα.

3 people like this

This topic is now closed to further replies.